Dodatkowy tysiąc miejsc na jubileuszową edycję Nocnego Wrocław Półmaratonu

Mat. Pras.

Nocny Wrocław Półmaraton, jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych roku, cieszy się niesamowitym zainteresowaniem. Z okazji jubileuszowej, dziesiątej edycji organizatorzy postanowili zaspokoić apetyty wszystkich chętnych do wzięcia udziału w biegu ulicami malowniczego Wrocławia.

– Dzięki ogromnemu zainteresowaniu, ogłosiliśmy uruchomienie dodatkowej puli tysiąca pakietów startowych – mówi Maciej Fedorczuk, rzecznik prasowy Młodzieżowego Centrum Sportu.

10 tysięcy sprzedanych pakietów w 14 dni

W ciągu zaledwie 14 dni od rozpoczęcia sprzedaży pakietów startowych, pierwsza pula
10 tysięcy miejsc została wyprzedana. Nocny Wrocław Półmaraton zyskuje na popularności wśród zawodników zarówno doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem. Na liście startowej znalazły się nazwiska z ponad 30 krajów.

Trasa biegu, wiodąca przez najbardziej malownicze zakątki miasta, pozwoli zawodnikom cieszyć się pięknem nocnego Wrocławia i licznymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie
z okazji jubileuszowej edycji wydarzenia. Cały szlak nie został jeszcze opublikowany – wiemy jednak, że przebieg trasy będzie podobny do dobrze ocenianej ubiegłorocznej wersji.

Dodatkowe pakiety startowe

Nocny Wrocław Półmaraton jest nie tylko sportowym wyzwaniem, ale również elementem kulturalnego krajobrazu miasta. Uruchomienie dodatkowej puli miejsc to odpowiedź na rekordowe zainteresowanie biegaczy. Po bardzo pozytywnie ocenianej 9. edycji wydarzenia, pakiety na jubileusz rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Dla wszystkich biegaczy, którzy jeszcze nie zdążyli zarezerwować swojego miejsca, dodatkowa pula tysiąca pakietów startowych stanowi doskonałą okazję do wzięcia udziału
w jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń biegowych w Polsce. Jubileuszowa edycja Nocnego Wrocław Półmaratonu odbędzie się 15 czerwca 2024 roku o godz. 22.00. Zapisać można się tutaj: wroc.city/Zapisy10NWP

Mat. Pras./ Inf. Wł.

Foto: Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content