To ostatnia szansa, aby odwiedzić wrocławski park iluminacji w tym sezonie

fot. Radio Rodzina

Organizator proponuje również atrakcje na dzień Walentynek. W Parku staną walentynkowe fotopointy, w których zakochani będą mogli zrobić sobie zdjęcia. Uroku dodadzą iluminacje świetlne, które zapewnią nastrój sprzyjający wyznaniom miłości. Czym jest Lumina Park? Park Iluminacji to niesamowita zimowa atrakcja w postaci multimedialnego spaceru w bajkowej krainie wykreowanej światłem i dźwiękiem. To przygoda dla całych rodzin, a także nietuzinkowy pomysł na wieczorny spacer dla wielbicieli nowoczesnych multimediów.

Tematem tegorocznej ścieżki zwiedzania są „Filmowe Opowieści”. W Lumina Park na terenie Zamku Topacz można odkryć tajemnice jakie kryje Narnia, spotkać Pocahontas i poczuć ducha wolności, a także zanurzyć się w prehistorycznym świecie. To wszystko i wiele więcej w niesamowitej oprawie światła, dźwięku, narracji i grywalizacji!

Do wzięcia udziału w przygotowanej grywalizacji, czyli grze terenowej, wystarczy mieć ze sobą telefon i wchodząc do Parku zeskanować kod QR. Oprócz półtorakilometrowej ścieżki zwiedzania, w Lumina Parku znajdują się także punkty gastronomiczne z napojami oraz przekąskami. W dniach od 01.02 do 11.02 Park otwarty jest od wtorku do niedzieli, od godziny 17:00 do 21:00. W dniach od 12.02 do 25.02 Park otwarty będzie od wtorku do niedzieli od godziny 17:30 do 21:00.Ostatnie wejście możliwe jest o godzinie 20:00.Ceny biletów: Wtorek-czwartek : ulgowy 31 zł, normalny 35 zł, rodzinny 120 zł Piątek-niedziela-święta : ulgowy 35 zł, normalny 39 zł, rodzinny 135 zł Ceny biletów po zniżce -20%* : Wtorek-czwartek: ulgowy 25 zł, normalny 28 zł, rodzinny 96 zł * Piątek-niedziela-święta : ulgowy 28 zł, normalny 31 zł, rodzinny 108 zł * Bilet rodzinny: wstęp dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci lub 1 osoby dorosłej i 3 dzieci (dzieci do18 roku życia) lub posiadaczy Karty Dużej Rodziny; Ulgowy: dzieci, uczniowie, studenci (do 26. roku życia), emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie. Dzieci poniżej 2 roku życia – wstęp wolny. Szczegółowe informacje i bilety dostępne są na stronie: https://bilety.topacz.pl/

mat.pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content