Program Zdrowotny Powiatu Wrocławskiego nominowany w konkursie „Zdrowy Samorząd”

Foto: https://www.portalsamorzadowy.pl/

Powiat Wrocławski został nominowany w konkursie „Zdrowy Samorząd” za realizowany przez NZOZ Twój Lekarz program profilaktyki chorób odkleszczowych na lata 2023–2025. Konkurs na najlepszy program zdrowotny w polskich gminach, powiatach i województwach organizowany jest przez PortalSamorzadowy.pl oraz magazyn Rynek Zdrowia. Głosowanie potrwa do 12 lutego.

Na Powiat Wrocławski oddać głos można tutaj.

Program profilaktyki chorób odkleszczowych (boreliozy) dla mieszkańców Powiatu Wrocławskiego jest skierowany do osób, które w ostatnim czasie zostały ukłute przez kleszcze i nie przeszły badań. Dotychczasowi uczestnicy programu mogli bezpłatnie i bez skierowania zgłaszać się na konsultacje w przychodniach NZOZ Twój Lekarz. Dzięki temu mieli dostęp do badań diagnostycznych, a w razie potrzeby także wizyt u specjalisty chorób zakaźnych.

Wszyscy uczestnicy programu otrzymali materiały edukacyjne na temat profilaktyki chorób odkleszczowych wraz z dostępem do cyklu podcastów medycznych CO NA TO TWÓJ LEKARZ przygotowanych przez Fundację Promocji Zdrowia.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content