Wieczór Chwały ze świadectwem Marcina Zielińskiego

fot. Radio Rodzina

1 lutego 2024 r. o godz. 18:00 w parafii pw. Odkupiciela Świata przy ul. Macedońskiej 2 we Wrocławiu, odbędzie się wieczór modlitewny dla parafian i wszystkich chętnych mieszkańców Wrocławia i okolic.

Pierwszą część wydarzenia rozpocznie wspólna Msza Święta o godz. 18:00. W dalszej części wieczoru świadectwem swojego życia i posługą modlitewną podzieli się z uczestnikami Marcin Zieliński – lider katolickiej wspólnoty charyzmatycznej Głos Pana ze Skierniewic. 

Wieczór Chwały to czas świadectw, uwielbienia Jezusa, modlitwy za chorych i potrzebujących. To przestrzeń do spotkania się z żywym Bogiem dla każdego człowieka, niezależnie od wieku, również dla osób niewierzących. 

Po ostatnim modlitewnym wydarzeniu ChwałaMU, które odbyło się 8 lipca 2023 r. na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu, pod patronatem archidiecezji wrocławskiej, które zgromadziło wówczas 25 tys. uczestników – to lokalne, parafialne wydarzenie tworzy kolejną przestrzeń do Ewangelizacji i wspólnej radości z Dobrej Nowiny jaką zostawił nam Jezus Chrystus. 

Księża z parafii pw. Odkupiciela Świata i wszyscy włączeni w organizację tego wydarzenia, zapraszają do wspólnego uczestnictwa w tym dniu. 

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content