Jak zintegrować parafian? Smolec ma na to sposób!

fot. Facebook

W dzisiejszej audycji zabierzemy Was do podwrocławskiego Smolca, tam na początku lutego, a dokładniej 10.02.2024 Parafianie będą bawić się wspólnie na Parafialnym Balu Karnawałowym.

Dziś w studiu Radia Rodzina gościliśmy Mieczysława Trzcińskiego i Wojciecha Osińskiego, czyli członków komitetu organizacyjnego, którzy opowiedzieli nam o tym skąd wziął się pomysł zorganizowania Parafialnego Balu Karnawałowego, o atrakcjach, które czekają na tegorocznych uczestników wydarzenia, a także o ostatnich przygotowaniach przed zabawą.

Początki balu były związane ze zbiórką funduszy na wsparcie renowacji smoleckiej świątyni. Jednak z czasem, jak podkreśla Mieczysław Trzciński głównym celem Parafialnego Balu Karnawałowego jest integracja parafian.

W tym roku odbędzie się 6. edycja Balu Parafialnego. Jej tematem przewodnim jest miłość i małżeństwo.

-W czasach kiedy to małżeństwo jest zagrożone, chcielibyśmy podkreślić, że to wszystko co budujemy wokół naszej Parafii jest oparte na solidnym fundamencie małżeństwa- zaznaczył Mieczysław Trzciński.

Smolecki Parafialny Bal Karnawałowy od początku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród smolczan. Organizatorzy przewidują, że w tym roku w balu weźmie udział 170 osób, na które czeka wiele atrakcji.

Jeszcze kilka wolnych miejsc zostało, jednak jak mówią organizatorzy – nie ma co zwlekać z zapisaniem się.
– Jeszcze kilka miejsc zostało, ale nie zwlekałbym z zapisaniem się, ponieważ są to naprawdę ostatnie już miejsca – podkreśla Mieczysław Trzciński.

Informacje o Parafialnym Balu Karnawałowym można znaleźć na stronie parafii smoleckiej oraz na profilu Facebookowym wydarzenia.

fot. https://www.facebook.com/parafialnybalcharytatywny/

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content