Wróć do Sorrento? Recital o życiu Anny German

Mat. Pras.

Pierwsze kroki stawiała w Teatrze Kalambur, śpiewała w 7 językach i już za życia zyskała status legendy. Po Nowym Roku zapraszamy na wyjątkowy spektakl muzyczny oparty na wspomnieniach Anny German. Spotkajmy się 19 stycznia w Centrum Kultury Agora!

Wrocław był wyjątkowym miejscem w życiu German – tu mieszkała, chodziła do liceum, studiowała geologię na Uniwersytecie. Po pierwszych występach w Teatrze Kalambur na początku lat ‘60, została zaproszona do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie, Festiwalu w Opolu, festiwalach w Niemczech, Francji, a także jako pierwsza w historii Polka – Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo, zyskując status międzynarodowej artystki.

Spektakl „Wróć do Sorrento?” to osobiste wyznanie artystki złożone z największych przebojów śpiewanych w trzech językach, które łączą się w niezwykłą opowieść, opartą na jej wspomnieniach. Widzowie przeniosą się pół wieku wstecz, poznając jednocześnie historię „białego anioła”.

W rolę legendarnej śpiewaczki o anielskim głosie, którym trafiała w głąb duszy każdego słuchacza, wcieli się Marta Wieczorkiewicz – absolwentka Studium Musicalowego Capitol. Towarzyszyć jej będzie Mateusz Buse – pianista i aranżer.Szczegóły:
19 stycznia 2024 
godz. 18:00 
Sala teatralna CK Agora, Serbska 5a

Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content