„Dolnośląska Zima” rusza już w najbliższy weekend

mat. prasowe

Tę zimę warto spędzić na Dolnym Śląsku. Świetne warunki narciarskie, liczne atrakcje turystyczne i miejsca warte odwiedzenia. Tutaj po prostu będzie się działo! A w zimowych kurortach dodatkowo czekać będzie na turystów tętniące życiem i atrakcjami miasteczko Dolnego.

Przez najbliższe pięć weekendów przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego będą zachęcać do spędzania czasu wolnego w kurortach w naszym województwie w ramach akcji „Dolnośląska Zima”. Mówi Justyna Butryn – za-ca dyrektora Wydziału Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Będziemy mówić o bezpieczeństwie podczas odkrywania dolnośląskich Sudetów w ramach akcji #Góry bez brawury, zachęcać do spędzania ferii zimowych w naszych górskich kurortach, prezentowane będą dolnośląskie podziemia promowane hasztagiem #ZgłębiajTajemnice, a także zamki i pałace znane z akcji Dolny Śląsk #PoKróewsku.

Na odwiedzających czekać będzie oferta regionalnych produktów, degustacje i konkursy z możliwością wygrania pobytu w regionie.

-Spotkajmy się na Dolnym Śląsku zachęca Justyna Butryn – za-ca dyrektora Wydziału Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Harmonogram:

Miasto Karpacz (13-14 stycznia),

Szklarska PorębaPolana Jakuszycka DCS (20-21 stycznia),

Czarna Góra Resort (27-28 stycznia),

Zieleniec Sport Arena (3-4 lutego),

Miasto Świeradów-Zdrój (10-11 lutego

inf. wł. mat. prasowe

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content