Jak wyglądają święta na służbie?

fot. Radio Rodzina

W audycji „Święta na służbie” zaglądamy do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, aby porozmawiać z lekarzami i pielęgniarkami pracującymi w szpitalu, którzy opowiedzą nam, jak spędzają święta w pracy? Czy czas świąt wpływa na atmosferę?

Jak przebiega organizacja pracy szpitala na czas świąt i Nowego Roku? Mówi Maciej Kamiński, z-ca Dyrektora ds. Medycznych

– W okresie przedwigilijnym oraz świątecznym obserwujemy bardzo wzmożony ruch na oddziałach ratunkowych – mówi dr n. med. Janusz Sokołowski, kierownik Kliniki Medycyny Ratunkowej Szpitalnego Oddziału Ratunkowego USK we Wrocławiu.

– Święta spędzone w szpitalu przez dzieci oraz rodziców są trudnym czasem – tłumaczy Anna Leśniewicz, pielęgniarka z Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

– Boże Narodzenie to bardzo wyjątkowe i rodzinne święta, które każdy z nas chciałby spędzić z najbliższymi – mówi Karola Lentka-Bera, pielęgniarka oddziałowa z Kliniki Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Na rozmowę zapraszamy we wtorek (26 grudnia) o godz. 16:00.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content