Expósito zostanie we Wrocławiu? Śląsk podsumował rundę

fot. Radio Rodzina

Zakończyła się pierwsza część sezonu piłkarskiej Ekstraklasy. Śląsk Wrocław dość niespodziewanie został mistrzem jesieni. Najważniejsze postacie klubu podsumowały ostatnie pół roku i zdradziły, co dalej z największą gwiazdą drużyny – Erikiem Expósito.

Kapitan WKS-u strzelił w trwających rozgrywkach już 14 bramek i pozostaje liderem klasyfikacji strzelców. O jego przyszłości mówi dyrektor sportowy – David Balda.

– Musieliśmy wyczyścić szatnię, żeby zostali tam tylko najbardziej charakterni zawodnicy. To był nasz największy sukces – podkreśla Balda, mówiąc o przyczynach ostatnich sukcesów drużyny. Zdradził także, jakie wzmocnienia klub planuje podczas zimowego okienka transferowego.

– Średnia widzów na naszych meczach, czyli ponad 23 tysiące, pokazuje, jak duży jest głód piłki nożnej we Wrocławiu – zaznaczył z kolei Jacek Magiera, trener Wojskowych. Lepszymi statystykami co do liczby kibiców na trybunach może pochwalić się obecnie tylko Legia Warszawa.

Prezes Patryk Załęczny podkreślił, że jest dumny z wyników zespołu, i zapowiedział, że w styczniu zostanie otwarty nowy sklep stacjonarny z klubowymi gadżetami.

Śląsk Wrocław przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie 10 stycznia. Pierwszy mecz ligowy w 2024 roku WKS rozegra przeciwko Pogoni Szczecin.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content