„Bądźcie naszymi dobrymi Aniołami” – troska o święta w hospicjum

Fot. Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza, Facebook

Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza organizuje w ten weekend kolację charytatywną na rzecz podopiecznych i ich rodzin. Gwiazdy świata kulinarnego będą dzielić się talentami, a goście mogą wylicytować m.in. korki czy koszulkę Roberta Lewandowskiego z klubu FC Barcelona.

Karol Okrasa, Mikołaj Rey, Dżenneta Bogdanowicz i Tomasz Siwkowski zaserwują dania podczas „Gotowania z Sercem – Kolacji z Mistrzami Smaku”, która odbędzie się w sobotę 16 grudnia w Hotelu Traugutta3 w Białymstoku. Wszyscy szefowie kuchni zdecydowali się całkowicie bezinteresownie pomóc pacjentom jedynego wiejskiego hospicjum na Podlasiu.

Uczestnicy kolacji będą mogli nie tylko zjeść potrawy, które specjalnie na ten wieczór przygotują szefowie kuchni. W programie jest także charytatywna aukcja, podczas której będzie można wygrać m.in. spotkanie z Alicją Majewską i gadżety przekazane przez Roberta Lewandowskiego. Na zakończenie największe przeboje muzyki klasycznej wykona Śpiewająca Rodzina Kaczmarków, a cały dochód z imprezy trafi na rzecz podopiecznych Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza.

Potrzeby te są ogromne, od zaopatrzenia placówek w środki medyczne po zapewnienie dyspozycyjności personalu dojeżdżającego do pacjentów w ramach hospicjum domowego.

Więcej w rozmowie z naszymi gośćmi: dr Ewą Stankiewicz, lekarzem hospicjum Proroka Eliasza, a także Michałem Buraczewskim.

Posłuchaj:

Cz. 1.

Cz. 2.

Cz. 3.

Szczegóły również na stronie: https://hospicjumeliasz.pl/

Fot. Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza, Facebook

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content