Warsztaty świąteczne w Karmelu

Plakat warsztatów (materiały IDK)

Instytut Duchowości Karmel we Wrocławiu zaprasza do udziału w warsztatach. Konferencję o wpływie grzechu na kondycję człowieka wygłosi ks. dr Aleksander Radecki, w sobotę czeka nas wprowadzenie w szkołę modlitwy kontemplacyjnej, a w niedzielę kiermasz świąteczny u karmelitów bosych.

Zwyczajowo przygotowujemy warsztaty świąteczno-bożonarodzeniowe i zwracamy uwagę na całego człowieka. Pan Bóg nas stworzył duchem i ciałem, dlatego każdej części poświęcamy uwagę. – mówi o. Antoni Rachmajda OCD, dyrektor Instytutu Duchowości Karmel we Wrocławiu.

W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP po mszy św. wieczornej katechezę wygłosi ks. dr Aleksander Radecki, spotkanie to zacznie się ok. godz. 19:00 w salce nr 1. Powie o wpływie zła i braku Boga na zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe.

W sobotę 9 grudnia miały odbyć się warsztaty kulinarne ze św. Hildegardą dedykowane kobietom w ciąży. Ze względu na awarię ciepłowniczą ten warsztat przesunięty jest na wiosnę. Natomiast w godz. 15:00-18:00 odbędzie się wprowadzenie w modlitwę Karmelu, modlitwę kontemplacyjną w ciszy. Wzorem jest dla nas św. Teresa od Dzieciątka Jezus.

Niedziela 10 grudnia to czas świątecznego kiermaszu. Do nabycia u karmelitów będą prozdrowotne herbatki, sadzonki i mieszanki ziół.

Posłuchaj:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content