Dni Seniora zakończone

Fot. mat. pras. GOK Lubsza

Tegoroczna edycja Dni Seniora w gminie Lubsza została zakończona. Ostatnie spotkanie odbyło się 26 listopada br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lubszy. Poza mieszkańcami tej miejscowości, obecni na nim byli również seniorzy z Piastowic.

Tradycyjnie wszystkich zebranych przywitał Bogusław Gąsiorowski, wójt gminy Lubsza. – Cieszę się, że mogę się z Państwem spotkać i miło spędzić czas – mówił wójt.

Muzyczną oprawę wydarzenia przygotowali artyści działający w lubszańskim GOK-u, Aneta Staniszewska i Jan Sowa. Nie zabrakło jednak również popisów wokalnych kilku mieszkanek obecnych na sali. Na wszystkich czekał tradycyjny poczęstunek, a najstarszej seniorce i seniorowi obecnym na sali wręczono drobne upominki.

Dni Seniora organizowane przez GOK w Lubszy co roku odbywają się w sześciu miejscowościach i zapraszani są na nie wszyscy mieszkańcy gminy mający powyżej 65 lat (łącznie blisko 1.800 osób).
Tegoroczne uroczystości miały miejsce w Kościerzycach, Czepielowicach, Michałowicach, Mąkoszycach, Szydłowicach i Lubszy.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content