Szkoła Otwartych Oczu – zaproszenie na spotkanie o miłości małżeńskiej

Fot. pixabay.com

Instytut Duchowości Karmel we Wrocławiu zaprasza na listopadowe spotkanie w ramach „Szkoły Otwartych Oczu”. Już 24 listopada pedagog dr Aleksandra Aszkiełowicz poprowadzi wykład pt. „Jak skutecznie zniszczyć miłość”, czyli o tym, co jest potrzebne, by pielęgnować miłość w małżeństwie i o zaniedbaniach, które niszczą wszystko.

Tym razem gościem spotkania jest dr Aleksandra Aszkiełowicz z Uniwersytetu Wrocławskiego, pedagog, teolog, doradca rodzinny, nauczyciel akademicki nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Psychoterapeuta systemowy w trakcie procesu certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Od 16 lat współpracuje z Uniwersytetem Wrocławskim oraz Papieskim Wydziałem Teologicznym we Wrocławiu prowadząc zajęcia dydaktyczne z zakresu poradnictwa małżeńskiego, rodzinnego, wychowawczego, seksuologii z elementami edukacji seksualnej. Prywatnie pasjonatka małżeństwa, również własnego i mama.

Szkoła Otwartych Oczu to jeden z projektów realizowanych w ramach Instytutu Duchowości Karmel. Spotkania odbywają się w każdy czwarty piątek miesiąca w godz. 18:00-20:00 w klasztorze Ojców Karmelitów Bosych we Wrocławiu (ul. Ołbińska 1, sala nr 1). Wstęp wolny.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content