Nowy klub PO we wrocławskiej Radzie Miejskiej

fot. Wiktoria Siwek

Przedstawiciele Platformy Obywatelskiej we Wrocławiu przestawili powody powstania Klubu Radnych Miejskich Platformy Obywatelskiej zrzeszającego przedstawicieli ich partii.

– Platforma Obywatelska we Wrocławiu rośnie w siłę. To nowy rozdział historii naszego miasta i zaczyna się on wspaniałym akcentem. Jesteśmy dumni z tej decyzji. Wierzymy, że  klub to nie tylko symbol jedności Platformy Obywatelskiej, lecz przede wszystkim szansa na silną i bardziej reprezentatywną pracę na rzecz mieszkańców i mieszkanek Wrocławia – mówili w trakcie spotkania działacze PO we wrocławskim Ratuszu.

Poseł na Sejm Michał Jaros, szef dolnośląskiej PO zaznacza, że jednym z zadań klubu będzie przygotowanie programy na zbliżające się wybory samorządowe.

Wiceprezydent Wrocławia Renata Granowska zaznacza, że będzie to najliczniejszy klub w Radzie Miejskiej.

-Nasza współpraca będzie oparta na wzajemnym szacunku, zrozumienia i powagi sytuacji. Będziemy współpracować z prezydentem Jackiem Strykiem do końca, mówi senator Bogdan Zdrojewski.

-Od teraz głos mieszkańców miasta będzie słyszany i brany pod uwagę jeszcze mocniej niż dotychczas. Skupią się bardziej na zróżnicowanej debacie publicznej i jeszcze lepszych decyzjach reprezentujących interesy mieszkańców i mieszkanek Wrocławia. Powstanie nowego klubu jest także odrębnym krokiem w rozwoju struktur Platformy Obywatelskiej we Wrocławiu oraz wzmocnieniem szyldu Platformy Obywatelskiej na poziomie Rady Miasta – mówią przedstawiciele PO.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content