Spotkania autorskie w Klubie Proza

fot. Radio Rodzina

Wrocławski Dom Literatury zaprasza na spotkania z pisarzami. Już 23 listopada premiera książki „Chodź, opowiem Ci Wrocław”, o której opowie sam autor – Rafał Dutkiewicz. W weekend z czytelnikami spotka się Krzysztof Zapotoczny, autor książek dla młodzieży i serii przygód o Kocie Marianie.

23 listopada | 19.00 – Chodź, opowiem Ci Wrocław! – premiera książki Rafała Dutkiewicza

WroOpowieści Rafała Dutkiewicza z ilustracjami Jakuba Kamińskiego to przewodnik po stolicy Dolnego Śląska przygotowany przez wieloletniego prezydenta miasta, który wpłynął na współczesny Wrocław. W trakcie spotkania z okazji premiery książki, która ukazuje się nakładem Wydawnictwa Warstwy, autor porozmawia z Irkiem Grinem o swoich ulubionych miejscach we Wrocławiu, metamorfozach, które tu zachodzą i podzieli się wieloma anegdotami. Wstęp wolny.

25 listopada | 12.00 – Krzysztof Zapotoczny Kot Marian i przepowiednia – spotkanie z autorem powieści przygodowych dla dzieci w wieku 9-12 lat

Dzieci i rodzice zaproszeni są na spotkanie poświęcone drugiemu tomowi przygód 12-letniego Baltazara oraz jego inteligentnego, acz złośliwego kota Mariana, który nie dość że umie mówić, to jeszcze ma wiele innych mocy. Ta przygodowa powieść dzieje się we Wrocławiu! Rozmowę z autorem poprowadzi Paweł Gołębski. Książka, opublikowana przez Wydawnictwo Dwukropek, ukazała się pod patronatem Wrocławia Miasta Literatury UNESCO.

Posłuchaj:

Cz. 1.

Cz. 2.

Rozmawiała Daria Detlaf

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content