Aneta Fiskies: Niesamowitą cechą tego projektu była różnorodność

fot. Radio Rodzina

Zaglądamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicy, która na antenie Radia Rodzina podsumuje dwuletni projekt „BLISKO”. Zapytamy o wrażenia uczestników oraz jakie korzyści płyną z działań, które podejmuje biblioteka. Podjęte zostaną też kwestie nadchodzących wydarzeń.

– Projekt „BLISKO” skierowany jest do bibliotek – tłumaczy Małgorzata Ligarska, dyrektorka Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicy.

Podczas rozmowy podsumowaliśmy dwa lata projektu, wspomina Małgorzata Ligarska.

O swoich wrażeniach mówi Aneta Fiskies, starsza inspektorka ds. oświaty i kultury w Urzędzie Gminy Czernica, prezeska Towarzystwa Miłośników Chrząstawy, która była także uczestniczką projektu.

29 listopada Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicy zaprasza na spotkanie autorskie z autorkami „Chłopek” i „Akuszerek”.

Na rozmowę z Małgorzatą Ligarską, dyrektorką Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicy, Aleksandrą Kuroń, koordynatorką projektu, kustoszką Biblioteki w Kamieńcu Wrocławskim oraz Anetą Fiskies, starszą inspektorką ds. oświaty i kultury w Urzędzie Gminy Czernica oraz prezeską Towarzystwa Miłośników Chrząstawy zapraszamy w środę (15 listopada) po godz. 16:10!

Foto: Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content