Całonocne czuwanie Ogień Dwóch Serc

fot. Radio Rodzina

Jak co miesiąc, w ramach przygotowania do Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”, w archidiecezji wrocławskiej odbywa się całonocne czuwanie w kościele połączone z modlitwą o uzdrowienie i uwielbieniem.

W piątkowy wieczór 3 listopada w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego o godzinie 19.00 rozpocznie się Eucharystia. Będzie to pierwszy punkt programu wydarzenia modlitewnego „Ogień Dwóch Serc” związanego z realizacją prośby Maryi z Fatimy dotyczącą 5 pierwszych sobót miesiąca.

Mówi o. Krzysztof Piskorz, karmelita bosy, organizator czuwania.

Podczas jednego z objawień fatimskich, 13 lipca 1917 r., Matka Boża ukazała dzieciom przerażającą wizję piekła. Następnie zwróciła się do nich z dobrocią i smutkiem o nabożeństwo do jej Niepokalanego Serca.

Wydarzenie zacznie się pielgrzymką z parafii św. Maurycego (godz. 18:00), następnie Msza Św. i przyjęcie Jezusa za jedynego Pana i Zbawiciela. Kolejnym punktem będzie modlitwa o uzdrowienie, która poprzedzi całonocne czuwanie. – dodaje o. Krzysztof.

Cała rozmowa już dziś (2 listopada) po godz. 13:10 w audycji Dziś w Kościele.

PLAN WYDARZEŃ
19:00 EUCHARYSTIA NA ROZPOCZĘCIE
20:00 PRZYJĘCIE PANA JEZUSA JAKO PANA I ZBAWICIELA – DIAKONIA EWANGELIZACJI R.Ś-Ż,
21:00 MODLITWA O UZDROWIENIE – KARMEL i TY
22:00 ROZPOCZĘCIE NOCNEGO CZUWANIA i UWIELBIENIA
8: 00 ZAKOŃCZENIE CZUWANIA EUCHARYSTIĄ

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO UWIELBIENIA, BĘDĄ GOŚCIŁY ZNANE WSPÓLNOTY Z CAŁEGO WROCŁAWIA: m.in. ODBUDOWA, ZESPÓŁ NOE, EFFATHA i wiele innych.

W czasie czuwania w „Stolarni” będzie dostępna kawa, herbata, ciasta i studenci ze wspólnoty akademickiej „Most”. Link do transmisji na kanale: https://www.youtube.com/KarmeliTy

Fot. mat. pras. organizatora

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content