Ruszyły zapisy na Dolnośląską Kuźnię Talentów!

fot. Radio Rodzina

Niezwykła Szansa Rozwoju dla Młodzieży: Dolnośląska Kuźnia Talentów otwiera swoje drzwi!

Dolnośląska Kuźnia Talentów to szkoła liderów, a także miejsce, w którym młodzież z Dolnego Śląska ma okazję rozwinąć swoje talenty, pogłębić swoją wiedzę, a także nabyć wiele nowych umiejętności oraz inspirować się sukcesami ekspertów z różnych dziedzin. 

Wydarzenie to jest odpowiedzią na potrzeby młodzieży, która poszukuje inspiracji i praktycznej wiedzy. „Dolnośląska Kuźnia Talentów” zapewnia im możliwość spotkania z ekspertami z różnych dziedzin, takimi jak Tomasz Soróbka, przedsiębiorca z doświadczeniem w imporcie z Chin oraz lokalny społecznik, Jan Lenczowski, himalaista i podróżnik, Mateusz Kędzierski, komentator sportowy nc+ czy Jan Miodek, autorytet w dziedzinie języka polskiego.

Podczas trzech zjazdów w różnych miastach Dolnego Śląska uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach, spotkaniach z ekspertami oraz sesjach networkingowych:

09-10.12.2023 w Legnicy

24-25.02.2024 w Wałbrzychu

20-21.04.2024 we Wrocławiu

O samym wydarzeniu, ale także i o gościach opowiada nam Kamila Kordas, która jest jednym z organizatorów, a także członkiem stowarzyszenia Młody Dolny Śląsk.

Do projektu zaproszeni są młodzi ludzie mieszkający na Dolnym Śląsku.

Rozpoczęła się rekrutacja uczestników. W projekcie może wziąć udział każda młoda osoba w wieku 18-35 lat. Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie internetowej: http://www.dkuzniatalentow.pl/, bądź bezpośrednio przez formularz: https://tiny.pl/cjjb9.

Co ważne, udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski, Wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski oraz Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Rodzina i Gość Niedzielny.

O projekcie:

Projekt „Dolnośląska Kuźnia Talentów” powstał z myślą o wsparciu i rozwoju młodzieży z Dolnego Śląska. Za jego realizację odpowiadają profesjonaliści i eksperci z różnych dziedzin, mający na celu przekazanie swojej wiedzy kolejnym pokoleniom. Nasza misja to budowanie solidnych fundamentów dla przyszłego rozwoju regionu.

O organizatorze:

Stowarzyszenie Młody Dolny Śląsk to organizacja zrzeszająca studentów i absolwentów, dla których edukacja stanowi główny obszar działalności. Nasze projekty, takie jak „Dolnośląska Kuźnia Talentów” czy „Odłącz się! ” są dedykowane rozwijaniu potencjału młodych ludzi. W 2021 roku zorganizowaliśmy 10 projektów oraz około 30 spotkań z przedstawicielami świata biznesu, mediów, nauki i polityki.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content