Buforowa 69 – nowy punkt na mapie Wrocławia

fot. Radio Rodzina

Właśnie pod tym adresem pierwszych pacjentów przyjmie w sobotę 16 września kolejna przychodnia ze znakiem Twój Lekarz na wrocławskim Jagodnie. W dobie, gdy łatwy dostęp do opieki zdrowotnej jest jednym z priorytetów każdego mieszkańca, otwarcie nowego ośrodka na Jagodnie stanowi znaczące ułatwienie dla lokalnej społeczności.

Decyzja o utworzeniu nowej przychodni jest odpowiedzią na zainteresowanie ze strony mieszkańców oraz wzrost zapotrzebowania na usługi medyczne związany z bardzo dynamiczną rozbudową Jagodna. Centrum Medyczne przy Buforowej 69 świadczyć będzie nie tylko porady w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, ale będzie systematycznie otwierać kolejne poradnie specjalistyczne. Na początek można tam korzystać z porad kardiologa, chirurga, ortopedy, okulisty oraz diabetologa, ginekologa i endokrynologa.

Otwarcie przychodni przy Buforowej pozwoli przekształcić sąsiednią placówkę przy ulicy Drabika 74 w Centrum Pediatryczne, gdzie oprócz Poradni Dziecka Zdrowego można będzie korzystać z porad logopedy, psychologa i pulmonologa dziecięcego. Taka organizacja pracy obowiązuje już w przychodniach Twój Lekarz przy Skarbowców i Krzyckiej. Jest też bardzo wysoko oceniana przez rodziców małych pacjentów. 

Od lat większość Polaków korzysta z Podstawowej Opieki Zdrowotnej w miejscu zamieszkania, wysoko ceniąc łatwy dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu. Według danych CBOS odsetek ten wynosi 79 procent. Sąsiedztwo dobrze działającej placówki ochrony zdrowia to jeden z ważnych czynników decydujących o atrakcyjności danego osiedla i ułatwiających codzienne życie jego mieszkańcom.

Nowa przychodnia przy ulicy Buforowej 69 jest częścią sieci, która od 20 lat zapewnia opiekę medyczną we Wrocławiu i gminie Kobierzyce. Z kilkunastu placówek ze znakiem Twój Lekarz korzysta regularnie ponad 40 tysięcy pacjentów, którzy mają do dyspozycji: Podstawową Opiekę Zdrowotną, Poradnie Specjalistyczne, Centrum Okulistyki i Laseroterapii oraz Pracownie Rehabilitacji, Medycynę Pracy i Punkty Szczepień.

Wszystkie informacje dotyczące nowej przychodni Twój Lekarz na Jagodnie wraz z internetową rejestracją, znajdą Państwo pod adresem www.twojlekarz.net

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 71 311 15 10

Zespół NZOZ Twój Lekarz

mat. prasowe

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content