Black Diamonds Festival 2023 – motoryzacja, muzyka, atrakcje dla rodzin [konkurs]

Fot. mat. pras.

Luksusowe modele oraz sportowe i klasyczne samochody z całego świata będzie można podziwiać już 8-10 września 2023 roku w Wałbrzychu. Klimatyczna “Stara Kopalnia” stanie się też centrum wrażeń dla miłośników muzyki elektronicznej i rodzin szukających niezapomnianych atrakcji.

Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu to miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, bo w jej industrialnych wnętrzach dzieją się rzeczy niezapomniane. W ramach „Black Diamonds Festival 2023” będziecie mogli odkryć jej najbardziej tajemnicze zakamarki pod okiem profesjonalnego przewodnika, poznać fascynującą historię i tajemnice. A po zwiedzaniu i motoryzacyjnych atrakcjach wszystkim należy się solidny odpoczynek w olbrzymiej strefie chillout. Nie zabraknie też najlepszych polskich foodtrucków.

Black Diamonds to impreza łącząca motoryzację i muzykę w jedno. Wydarzenie jest biletowane, natomiast organizatorzy przygotowali dla słuchaczy Radia Rodzina niespodzianki.

Na antenie radia trwa konkurs, a do rozdania są 4 x podwójne bilety na Black Diamonds Festival 2023!

Wystarczy wysłać SMS pod numer 71601, wpisując na początku hasło RODZINA, a następnie odpowiedź na pytanie: Przejażdżkę jakim samochodem chciałbyś / chciałabyś przeżyć i dlaczego? Zwycięzców wybierzemy w czwartek (07.09) do godziny 12:00 i poinformujemy telefonicznie o wygranej.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content