Szukają najlepszych praktyk na zarządzanie kapitałem ludzkim

pixabay,com

To ostatnia szansa na zgłoszenie się do III edycji konkursu People Innovation. W niedzielę, 10 września kończy się nabór projektów do trzeciej edycji konkursu People Innovation, który promuje dobre praktyki z obszaru zarządzania talentami.

W poprzednich edycjach konkursu wzięło udział ponad 150 firm, które zaprezentowały swoje projekty z obszarów takich jak programy rozwojowe, korzyści pracownicze, komunikacja czy działania społecznie odpowiedzialne. Skupiamy się na praktycznych aspektach, które przynoszą korzyści całej organizacji.

-Zależy nam, aby promować dobre praktyki z wielu obszarów. To jest naszym głównym celem – podkreśla Artur Dzięgielewski, pomysłodawca konkursu .

-Nie zamykamy się na żaden sektor, dodaje.

-Autorzy aż 10 finałowych projektów będą mieli okazję zaprezentowania ich podczas konferencji, która odbędzie się 24 października we Wrocławiu – podkreśla Artur Dzięgielewski. – To duże wyróżnienie móc podzielić się swoimi doświadczeniami przed 100-osobową publicznością, ale także stanąć na scenie obok znanych cenionych ekspertów takich jak: Tina Sobocińska, Kazimierz Sedlak, Agata Pelc, Karolina Lotus i Kasia Tang, Agata Roczniak, którzy wystąpią na wspomnianej konferencji.

Agata Roczniak -prezeska fundacji DIVERSUM mówi, że kiedy zostaną wybrane najlepsze pomysły laureaci zostaną zaproszeni na konferencję.

Termin nadsyłania projektów do konkursu kończy się w niedzielę, 10 września br. Warto wziąć w nim udział, gdyż to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą na temat najlepszych praktyk w obszarze zarządzania talentami w organizacji.

Dochód ze sprzedaży biletów w całości zostanie przeznaczony na Fundację Diversum, której założycielka – Agata Roczniak wystąpi na konferencji ze swoim power speech.

Zapraszamy do udziału w III edycji konkursu People Innovation i do zgłaszania swoich projektów. Nie przegap szansy, aby pokazać swoje projekty i dobre praktyki w zarządzaniu kapitałem ludzkim.

Głównym organizatorem konkursu jest SmartLunch, lider w organizacji posiłków dla pracowników z dofinansowaniem pracodawcy w modelu B2B w segmencie fabryk.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://peopleinnovation.pl/
Zgłoś swój projekt już teraz: https://peopleinnovation.pl/chce-zglosic-projekt/
Nie przegap szansy! Szczegóły dotyczące konferencji dostępne są tutaj: https://peopleinnovation.pl/konferencja-iii-edycja/

mat. prasowe

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content