Największa Lekcja Jogi w Polsce już 2 września w gminie Długołęka!

Foto: Mat. Pras.

Wójt Gminy Długołęka Wojciech Błoński zaprasza serdecznie 2 września do podjęcia wyzwania. Rekordu Guinnessa jeszcze nie pobijemy, ale możemy ustanowić Rekord Polski w liczbie osób biorących udział w lekcji jogi

Obecny rekord wynosi 724 osoby, pomożecie? Joga staje się coraz popularniejsza w Gmina Długołęka – to aktywność, która przynosi ogromne korzyści dla zdrowia i jest w zasięgu każdego.

Podczas bicia rekordu rozpocznie się zbiórka publiczna z Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Długołęce na rzecz potrzebujących dzieci, którym umożliwimy wyjazd na kolonijne wakacje. Akcja charytatywna potrwa przez dwa dni, także podczas XX Dni Gminy Długołęka w parku w Szczodrem.

Próba rekordu – sobota 2 września, od godziny 10:00 na nowo wybudowanym kompleksie sporotowo-rekreacyjnym przy Leśnej 3a Kiełczów/Wilczyce.

Największa lekcja jogi w Polsce ustanowiona w Gmina Długołęka ? Oczywiście, że to możliwe, wierzę w Naszą mobilizację, napiszemy wspólnie nową kartę historii – pisze w wydarzeniu (https://fb.me/e/6gJZnlZR9) wójt Wojciech Błoński. Koniecznie do niego dołączcie i udostępniajcie!

Prowadzącą próby bicia rekordu będzie- Marta Olchówka. To właśnie Pani Marta tak zainspirowała wszystkich zajęciami w sołectwie Kamień oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Długołęce

Jestem wdzięczny za włączenie się w organizację wydarzenia Fit Strefa Kiełczów oraz Zaowocowani – Warzywa i Owoce. Każdy z uczestników otrzyma wodę + jabłko oraz pamiątkowy medal. Proszę pamiętać, by zabrać ze sobą karimatę lub ręcznik. Podczas próby bicia rekordu będzie obecny sędzia, który mam nadzieję certyfikat z nowym rekordem Polski przekaże Nam podczas Dni Gminy 24 czerwca.

Serdecznie zapraszamy!

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content