Skate Night Wrocław – pierwsza potańcówka na rolkach już w najbliższy piątek!

fot. mat. pras. MCS Wrocław

Ciepłe sierpniowe wieczory stworzyły idealne tło dla najnowszego wydarzenia, które powinno znaleźć się w kalendarzu wszystkich miłośników sportów na rolkach i świetnej zabawy. Przed nami pierwsza edycja Skate Night Wrocław – jedyna w swoim rodzaju potańcówka na rolkach, która odbędzie się już w najbliższy piątek, 18 sierpnia.

To wyjątkowa okazja, by wraz z przyjaciółmi spędzić wieczór w rytmie największych klubowych hitów lat 2000 – 2005. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 na malowniczym rolkowisku przy ul. Lotniczej 72. Dla najmłodszych uczestników przygotowane zostaną warsztaty z jazdy na rolkach, prowadzone przez doświadczonych i licencjonowanych instruktorów. Dla młodszych sportowców przewidziane są również fascynujące zabawy oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tymczasem na pozostałej części rolkowiska, miłośnicy dobrej muzyki będą mogli zakosztować prawdziwej potańcówki przy dźwiękach ulubionych hitów sprzed lat. Skate Night Wrocław to nie tylko doskonała okazja do pokazania swoich umiejętności na rolkach i zatańczenia do muzyki, ale także możliwość skosztowania wyjątkowych przekąsek z lokalnych foodtrucków. Lody, hot dogi i wiele innych smakołyków dostępnych na miejscu z pewnością umilą uczestnikom tę wyjątkową noc. Nie zabraknie również konkursów z fantastycznymi nagrodami, takimi jak vouchery do sklepów z rolkami, letnie gadżety czy karnety na skatepark. Dodatkowo, profesjonalny DJ przygotuje dla uczestników wiele niesamowitych aktywności i atrakcji, tworząc niepowtarzalną atmosferę i dając szansę na zdobycie wspaniałych upominków.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów rolkarstwa oraz miłośników dobrej muzyki i zabawy do wzięcia udziału w Skate Night Wrocław. Impreza potrwa od godziny 18:00 do 23:00, a udział w niej jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

mat.pras. MCS Wrocław

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content