Dni Seniora Wrocław 2023 – weź udział w konkursach

Fot.: materiały prasowe WCS

Trwają przygotowania do 14. edycji Dni Seniora Wrocław 2023, która odbędzie się w dniach od 8 września do 19 października 2023 r. Uroczyste otwarcie 8 września na wrocławskim Rynku rozpocznie Marsz Kapeluszy, który co roku przyciąga tysiące seniorów w oryginalnych stylizacjach.

W ramach obchodów senioralnego święta zaplanowano w tym roku blisko 200 wydarzeń. Będą wśród nich warsztaty, spotkania, prelekcje, rajdy terenowe, festyny, wycieczki, przeglądy twórczości senioralnej, konkursy oraz bezpłatne konsultacje i badania, które odbędą się w różnych miejscach Wrocławia.

Szczegóły w punkcie informacyjnym WCRS – Wrocławskie Centrum Seniora pl. Dominikański 6 pok. nr 15 oraz pod nr tel. 71 344 44 44 oraz na stronie www.seniorzy.wroclaw.pl

W ramach Dni Seniora Wrocław 2023 r. ogłaszamy konkurs pt. Młodzi duchem, dojrzali stażem – ogólnopolski konkurs dla par z najdłuższym stażem małżeńskim.

Celem konkursu jest podkreślenie znaczenia wartości małżeństwa i zachęcenia do pielęgnowania uczuć i więzi rodzinnych oraz zwrócenie uwagi na ważną rolę Seniorów w rodzinie. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń i zdjęć w terminie do 25.08.2023 r.
Rozstrzygnięcie konkursu i nagrodzenie laureatów nastąpi podczas uroczystej Inauguracji Dni Seniora 2023 r. na scenie na Wrocławskim Rynku w piątek 8 września o godz. 12:00.

Każdy uczestnik konkursu może przesłać pocztą lub elektronicznie dwie fotografie (w wielkości min. 1 MB) zdjęcie ślubne lub zdjęcie pary z czasu kiedy się poznali oraz aktualne zdjęcie pary.

Regulamin konkursu http://seniorzy.wroclaw.pl/Mlodzi-duchem-dojrzali-stazem-konkurs-Dni-Seniora-2023

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content