Radość, modlitwa, śpiew, oraz intencje. Pielgrzymi z Wrocławia wyruszyli na Jasną Górę

fot. Patrycja Jenczmionka

Pod hasłem „Piękna Oblubienica” wyruszyła Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. Po ośmiu dniach pątnicy dotrą przed oblicze Matki Boskiej Częstochowskiej. Przez cały okres pielgrzymowania Radio Rodzina będzie relacjonować to wydarzenia.

Pan Marcin z grupy XIII podąża na Jasną Górę w intencji swojej rodziny. We wrześniu czekają z żoną na narodziny swojego dziecka.

Jak sam mówi swoją obecną wybrankę serca poznał dzięki owocom pielgrzymowania.

Na trasie spotkaliśmy także elżbietankę siostrę Marię Czepiel, która podąża z ogromną radością w sercu w intencji archidiecezji wrocławskiej.

Ojciec biskup Jacek Kiciński wygłosił kazanie w trakcie Mszy św. w katedrze wrocławskiej na rozpoczęcie 43. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę. – Zaprośmy Ducha św. do naszego serca – mówił ojciec biskup do pielgrzymów i do radiosłuchaczy.

POSŁUCHAJ CAŁEJ HOMILII:

Pani Ewa z parafii NMP w Chrząstawie Wielkiej mówi, co daje pielgrzymowanie.

Pan Piotr chodzi na pielgrzymkę od 1996 roku. To dla niego przede wszystkim umocnienie duchowe. Pielgrzym jest także w służbie medycznej.

Ojciec Krzysztof Piskorz, karmelita bosy podąża z grupą karmelitańską.

Po godz. 13.10 na antenie Radia Rodzina przygotowujemy dla Państwa studio pielgrzymkowe, a ojciec Radosław Kramarski – przewodnik grupy duchowej WPP wygłosi rozważania dla naszych słuchaczy. ZAPRASZAMY!

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content