R.Potocki: Chcemy, żeby wakacje z powiatem wrocławskim były bezpieczne

fot. Radio Rodzina

Wakacje to czas odpoczynku, ale i dbania o bezpieczeństwo mieszkańców. Jak prawidłowo wykonać masaż serca, by uratować inną osobę? Ruszył cykl spotkań Powiatu Wrocławskiego i fundacji Aktywni Ślężanie „Bezpieczne wakacje nad wodą”!

Nad wodą trzeba szczególnie dbać o bezpieczeństwo, kąpać się tylko w miejscach pod nadzorem ratowników i słuchać ich poleceń. Aby połączyć zabawę z nauką,w piątek, 28 lipca w godzinach między 16.00 a 19.00 na terenie ośrodka wypoczynkowego SuliCamp w Sulistrowicach, odbędzie się drugie spotkanie w ramach akcji „Bezpieczne wakacje nad wodą”. Jest ono zorganizowane dla mieszkańców powiatu wrocławskiego, we współpracy z organizacją „Aktywni Ślężanie”. – Będziemy pokazywać jak udzielać pierwszej pomocy, takie ćwiczenia mieliśmy już nad Zalewem Mietkowskim – zapowiada Starosta Powiatu Wrocławskiego, Roman Potocki.

Kolejną atrakcją dla mieszkańców powiatu będą dożynki gminno- powiatowe w Jordanowie Śląskim, 26 sierpnia. To podziękowanie dla rolników, za ich ciężką pracę – dodaje starosta.

Szczegóły dotyczące imprezy tutaj

W rozmowie ze Starostą Powiatu Wrocławskiego, Romanem Potockim zajrzymy też na budowane ciągi pieszo rowerowe łączące Łany z Dobrzykowicami.

Posłuchaj całej rozmowy:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content