Charytatywny turniej TAURON Giganci Siatkówki w Twardogórze

fot. TK/Radio Rodzina

Tegoroczna edycja charytatywnej imprezy siatkarskiej, w której wezmą udział męskie i kobiece drużyny z Polski i Turcji, odbędzie się w dolnośląskiej Twardogórze. Przedsięwzięcie będzie składało się z dwóch wydarzeń, tj. Międzynarodowego Turnieju „TAURON Giganci Siatkówki Kobiet 2023” w dniach 30.09-1.10 oraz Międzynarodowego Turnieju „TAURON Giganci Siatkówki Mężczyzn 2023”, który odbędzie się od 14 do 15 października.

Ryszard Czarnecki – europoseł, członek Społecznej Rady Sportu podkreślił, że w organizację cieszącego się dużą oglądalnością turnieju, który łączy sport i promocję Dolnego Śląska, włączyły się największe polskie firmy.

Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczany jest na cele dobroczynne, tłumaczy Wojciech Rozdolski, organizator TAURON Gigantów Siatkówki.

Złotym sponsorem „Gigantów Siatkówki” została firma KGHM Polska Miedź S.A. O zaangażowaniu przedsiębiorstwa w promocję siatkówki mówi Kamil Kowaleczko, Dyrektor Naczelny ds. Komunikacji KGHM.

Na tegoroczną edycję, która zorganizowana zostanie w Twardogórze (woj. dolnośląskie), składają się dwa wydarzenia: Międzynarodowy Turniej „TAURON Giganci Siatkówki Kobiet 2023” (30.09/1.10) oraz XIV Międzynarodowego Turnieju „TAURON Giganci Siatkówki Mężczyzn 2023” (14/15.10). Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany fundacji zajmującej się wspieraniem rozwoju dzieci i młodzieży.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content