Wakacje i nowe inwestycje w Oleśnicy

fot. TK/Radio Rodzina

Rozpoczęcie budowy nowego żłobka przy ul. Kazimierza Wielkiego, stworzenie warunków do spędzania czasu wolnego w mieście, dofinansowanie prywatnych podmiotów i stowarzyszenia przyszkolne by spełnić oczekiwania najmłodszych mieszkańców Oleśnicy – to oleśnickie plany w kalendarzu Jana Bronsia, burmistrza Oleśnicy.

– Nasze działania, w tym wsparcie z budżetu, ukierunkowane są na naszych mieszkańców – podkreśla Jan Bronś, burmistrz Oleśnicy.

Jedną z nowych, oleśnickich inwestycji jest budowa nowego żłobka, w którym miejsce znajdzie setka dzieci w czterech oddziałach.

– Miejskie instytucje oferują różnego rodzaju przedsięwzięcia, w tym półkolonie, których celem jest zajęcie się najmłodszymi w okresie, kiedy rodzice nie mają jeszcze urlopów, a wakacje już się rozpoczęły – przedstawia wakacyjne plany miejskich instytucji burmistrz Oleśnicy.

Wakacje to też imprezy i wydarzenia miejskie. Zapytaliśmy Jana Bronsia, jakie są plany Oleśnicy w tym zakresie.

Półkolonie, wydarzenia kulturalne oraz spacery z przewodnikiem miejskim to część planów na wakacje w Oleśnicy. Oprócz tego oleśniczanie oraz odwiedzający to miasto turyści mogą spodziewać się powrotu imprez w postaci OFCA oraz Dni Oleśnicy. Jedną z inwestycji mających wspierać najmłodszych oleśniczan i ich rodziców jest planowana budowa nowego żłobka przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content