Donald Tusk we Wrocławiu: Polska przebudziła się

fot. TK/Radio Rodzina

W ramach akcji #TuJestPrzyszłość organizowane są spotkania otwarte i wiece parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej, w tym z udziałem m.in. Donalda Tuska, szefa Platformy Obywatelskiej. 24 czerwca o 13:00 tysiące osób przybyło na pl. Nowy Targ by wziąć udział w spotkaniu D. Tuskiem w stolicy Dolnego Śląska.

Szef PO podkreślał konieczność dbania o dobre stosunki z Unią Europejską i zobowiązanie do wyciągnięcia konsekwencji względem decyzji podejmowanych przez polityków Prawa i Sprawiedliwości. – Dzisiaj te dziesiątki tysięcy ludzi z Wrocławia, Dolnego Śląska i z całej Polski, to kolejny dowód na to, że Polska przebudziła się – podkreślił wiarę w zwycięstwo w wyborach Donald Tusk.

Donald Tusk odniósł się do spotkania organizowanego przez Prawo i Sprawiedliwość w Bogatyni, które porównał do scenariusza filmu.

Zapytaliśmy uczestników wiecu co skłoniło ich do udziału w zgromadzeniu.

Napotkani sympatycy opozycji podzielili się z nami ich oczekiwaniami względem pierwszych decyzji nowego rządu po ewentualnym zwycięstwie opozycji w nadchodzących wyborach.

Wrocławski pl. Nowy Targ 24 czerwca o 13:00 był miejscem spotkania Donalda Tuska z sympatykami Koalicji Obywatelskiej. W zgromadzeniu wg. planów organizatorów miało wziąć udział około 5000 osób. Równolegle do spotkania Donalda Tuska we Wrocławiu, odbywało się zgromadzenie Prawa i Sprawiedliwości oraz sympatyków rządu PiS w dolnośląskiej Bogatyni.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content