Ponad milion odwiedzających wrocławski aquapark od początku roku

fot. TK/Radio Rodzina

Wrocławski Park Wodny przy ul. Borowskiej odwiedził milionowy klient w 2023 roku. Dla szczęśliwca przygotowano upominek w postaci rocznego karnetu VIP. Wrocławski aquapark szacuje, że kolejny próg – 2 milionów odwiedzających – pojawi się do początku grudnia.

20 czerwca wrocławski aquapark odwiedził milionowy gość. Na 70-letniego Albina Kurzawę czekał specjalny prezent w postaci rocznego karnetu VIP do Wrocławskiego Parku Wodnego. Zapytaliśmy Pana Albina, co przyciąga go do odwiedzin w aquaparku.

– W tamtym roku 2 milionowego klienta mieliśmy pod koniec roku, to był pierwszy raz w historii, gdy wrocławski aquapark miał 2 miliony klientów – informuje Grzegorz Kaliszak, prezes zarządu Wrocławskiego Parku Wodnego.

WPW obchodzi w tym roku 15-lecie. Oficjalne świętowanie odbędzie się już w najbliższy weekend 24-25.06.2023, zaprasza Grzegorz Kaliszak.

Tomasz Sikora z UM Wrocławia zdradził co przygotowano dla gości Wrocławskiego Parku Wodnego w związku z obchodami 15-lecia wrocławskiego aquaparku.

W 2022 roku dwumilionowy klient odwiedził Wrocławski Park Wodny pod koniec grudnia. W związku z rozbudowaniem aquaparku o nowe atrakcje i osiągnięciu pułapu 1 miliona klientów w czerwcu, zarząd WPW szacuje, że rekord z 2022 roku zostanie pobity w tym roku szybciej. Milionowy klient wrocławskiego aquaparku otrzymał w prezencie roczny karnet VIP.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content