Znamy finalistów I edycji THE BEST OF DŁUGOŁĘKA

Źródło: Mat. Pras.

Za nami wszystkie przesłuchania do I edycji The Best of Długołęka. W Kiełczowie, w Siedlcu i w Mirkowie stawiło się sporo utalentowanych muzycznie mieszkańców, którzy sprawili, że jury z uznanym dyrygentem Mariuszem Dziubkiem na czele, nie miało łatwego zadania, aby wybrać osoby, które będą brały udział w warsztatach muzycznych. Występy były bardzo różnorodne i często stały na wysokim poziomie. Konkurs pokazuje, że w gminie Długołęka jest pełna utalentowanych ludzi.

Po wielu emocjach i występach, mamy zaszczyt ogłosić nazwiska ośmiu finalistów, którzy staną na wielkiej scenie podczas największej gminnej imprezy razem z wybitnym artystą Andrzejem Piasecznym, a wszystko pod batutą Mariusza Dziubka i jego orkiestry DZIUBEK BAND!

Przesłuchania były nie tylko pełne radości, ale także doskonałej profesjonalnej oceny ze strony Mariusza Dziubka, cenionego artysty sceny muzycznej, oraz Marty Kołodziejczyk, znakomitej piosenkarki i nauczycielki muzyki. Obecność wójta gminy, Wojciecha Błońskiego, wzbogaciła to wyjątkowe wydarzenie, który nie omieszkał podzielić się swoimi uwagami, dzięki wsparciu profesjonalnych muzyków.

W tym duchu, z dumą przedstawiamy finalistów, którzy wyróżnili się swoim niewątpliwym talentem: Małgorzata Musialska, Agnieszka Bednarek, Marta Marczewska, Nikodem Sowula, Barbara Wojtczak Barska, Julia Kmiecik, Natasza Jędrzejko oraz Rafał Lach. Serdecznie gratulujemy!

Nadchodzące tygodnie będą pełne intensywnych indywidualnych lekcji śpiewu, pod czujnym okiem Mariusza i Marty, aby nasi finaliści mogli w pełni wykorzystać swój potencjał i zjednać serca publiczności. Efekt tego trudu będzie można podziwiać 25 czerwca, w trakcie Dni Gminy Długołęka, w przepięknym parku w Szczodrem.

Chcielibyśmy również wyrazić nasze ogromne uznanie dla wszystkich uczestników, którzy nie zakwalifikowali się do finału. Wasz talent, zaangażowanie i odwaga są godne podziwu! Dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w przyszłorocznej edycji.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników muzyki i niezapomnianych emocji na niepowtarzalne widowisko 25 czerwca, gdzie nasi finaliści zabiorą Was w muzyczną podróż pełną magii i pasji! To będzie wyjątkowe wydarzenie, które nie może Was ominąć!

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/YvDBO0DK

Źródło: Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content