Strażacki dzień dziecka w parku w Szczodrem

Źródło: Mat. Pras.

Gmina Długołęka zaprasza na niezapomniane wydarzenie łączące Dzień Dziecka oraz Dzień Strażaka, które odbędzie się 27 maja w godzinach 11:00-16:00 w malowniczym parku w Szczodrem. Będzie to idealna okazja dla całych rodzin, aby spędzić miło czas na świeżym powietrzu i skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla Was.

Dzień Dziecka to czas, który każdy maluch kocha i nie może się doczekać, dlatego w parku w Szczodrem przygotowaliśmy wiele bezpłatnych atrakcji dla najmłodszych. Będą strażackie dmuchańce, animacje dla dzieci prowadzone przez zespół profesjonalnych animatorów, akademia rowerowa w wykonaniu Jonasza Pakulskiego – akrobaty rowerowego, uczestnika Mam Talent, którego umiejętności mogliśmy podziwiać podczas otwarcia Rozdołu w Brzeziej Łące. Na miłośników zwierząt czekać będą alpaki z Krainy Alpak w Krakowianach.

Będzie to również okazja, aby uczcić i podziękować wszystkim strażakom za ich bohaterską służbę dla mieszkańców. Będziemy mieli okazję zobaczyć z bliska ich specjalistyczny sprzęt i pojazdy, które codziennie pomagają im w zapewnianiu nam bezpieczeństwa.

O godzinie 15 na placu obok rozpoczną się uroczystości związane z obchodami Dnia Strażaka, które rozpocznie Msza Św. w intencji strażaków. Następnie odbędzie się uroczysty Apel i oficjalne przekazanie wozu strażackiego OSP w Łozinie.

Więcej szczegółów na stronie www.gmina.dlugoleka.pl oraz profilu gminy Długołęka na Facebooku i Instagramie.

Dołączcie do wydarzenia, nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i przyjdźcie bawić się z nami w parku w Szczodrem!

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content