KGHM Polska Miedź S.A. sponsorem strategicznym Opery Wrocławskiej

Źródło: Mat. Pras. Opery Wrocławskiej

W połowie maja br. doszło do podpisania umowy sponsorskiej pomiędzy Operą Wrocławską a spółką Skarbu Państwa KGHM Polska Miedź S.A. Kontrakt został zawarty na okres 12 miesięcy.

KGHM jest aktywnym i cenionym mecenasem sportu, kultury i sztuki w Polsce. Od lat angażuje się w organizację lub obejmuje patronatem inicjatywy na szczeblu zarówno lokalnym, jak i krajowym oraz międzynarodowym. Miedziowa spółka jest światowym liderem w zakresie produkcji miedzi i srebra oraz przetwórstwa cennych surowców mineralnych. KGHM od lat wspiera Operę Wrocławską.

Dla naszego teatru to znaczące wsparcie  na realizację planów artystycznych i kolejnych imponujących spektakli – mówi Izabela Kurc – Kuriata, p. o. dyrektora Opery Wrocławskiej. – Dbamy o relacje z naszymi partnerami, a w ramach umów sponsorskich zapewniamy pakiet atrakcyjnych świadczeń, które podnoszą prestiż i zwiększają widoczność marki – dodaje.

Z wachlarza przywilejów sponsorskich, jakie nabywa partner opery, warto wymienić szeroką ekspozycję logo sponsora na wszystkich materiałach cyfrowych i analogowych oraz w mediach własnych teatru, umieszczenie tabliczki z nazwą Sponsora na wybranych fotelach na widowni, a nawet personalizowaną projekcję na gmachu.

Opera Wrocławska jest jednym z największych i najbardziej znaczących teatrów operowych w Polsce.

Foto: Maria Niedziałkowska
Źródło: Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content