VI edycja koncertu „Rodzina Sygnału Miłosierdzia”

fot. Radio Rodzina

8 czerwca br. o godz. 19.30 w Nowej Rudzie-Słupcu ponownie zagra Rodzina Sygnału Miłosierdzia. To już VI edycja koncertu plenerowego, który powstał z myślą o wierzących  Diecezji Świdnickiej. Wydarzenie jest w pełni darmowe dla uczestników i odbiorców. 

W studiu Radia Rodzina Wojciech Budniak, organizator i prezes zarządu Stowarzyszenia Sygnały Miłosierdzia, Paulina Król, koordynatorka artystyczna i rzeczniczka prasowa oraz Mirosław Klimorowski, koordynator Klubu Honorowych Dawców Krwi Legion z Kłodzka.

Wojciech Budniak przybliża, jak zrodził się pomysł koncertu „Sygnał Miłosierdzia”.

W tegorocznej edycji Stowarzyszenie Sygnał Miłosierdzia wspiera promocję idei honorowego  krwiodawstwa.

9.06. (piątek) w miejscu koncertu (na terenie Centrum Turystyczno-Sportowym w Nowej  Rudzie przy ul. Kłodzkiej 16) odbędzie się akcja poboru krwi. Rejestracja będzie trwać od  godz. godz. 9.00 do 13.00. 

Na rozmowę zapraszamy w środę po godz. 13:10 w audycji „Dziś w Kościele”.

Sygnał Miłosierdzia to niezapomniana duchowa podróż poprzez piękno muzyki  chrześcijańskiej. To wyjątkowy koncert plenerowy odbywający się w uroczystość Bożego  Ciała w Nowej Rudzie-Słupcu. Wydarzenie jest przepełnione modlitwą, uwielbieniem i  pozytywną energią, które poprzez muzykę pozwolą Ci doświadczyć Bożej obecności w  atmosferze pełnej nadziei i miłości. Poprzez to wydarzenie wspierana jest wspólnota chrześcijańska, która pomimo wszelkich trudności społecznych posiada w sobie pasję, energię i radość.

Mat. Pras. / Inf.wł.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content