Koncert charytatywny wrocławskich artystów w ramach „Akcji Czysta Odra–ODROdzenie”

fot. Radio Rodzina

Wrocławscy artyści połączą siły w koncercie charytatywnym na rzecz „Akcji Czysta Odra Odrodzenie”. Wydarzenie odbędzie się 20 maja na bulwarze Politechniki Wrocławskiej. Celem akcji jest zebranie funduszy na wyhodowanie miliona nowych ryb, które staną się początkiem nowego życia w Odrze.

Izabela Bodnar, prezes Fundacji „Wroc ma Moc” zaprasza na koncert wrocławskich artystów–ODROdzenie:

– Podczas koncertu nie tylko będziemy świadkiem artystycznej uczty, ale chcemy budować świadomość, że Odra to skarb, to życiodajna arteria, coś więcej niż szlak żeglugowy – podkreśla Izabela Bodnar.

W trakcie koncertu wystąpią znani i lubiani wrocławscy artyści-m.in. gwiazda Teatru Muzycznego Capitol Emose Katarzyna Uhunmwangho, gitarzysta i wokalista Wojtek Kiełbasa, Orkiestra Samanta See Music&Folk, wokalista Tomasz Krajewski, półfinalista programu „Mam talent” PETERSON, młoda wrocławska wokalistka Julia Balasa, oraz znana trenerka wokalna Anna Majkut-Polańska. Mówi Izabela Bodnar.

Na rozmowę z Izabelą Bodnar zapraszam już we wtorek (16 maja) o godz. 10:10 w audycji „Przystanek Kultura”.

Pieniądze zebrane podczas koncertu (zbiórka Siepomaga.pl – https://www.siepomaga.pl/odrodzenie), zostaną przekazane regionalnym Związkom Wędkarskim i przyczynią się do odbudowy bioróżnorodności rzeki. Połączmy siły, ręce, serca i w rytmie dobrej zabawy pomóżmy Odrze.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content