Wrocławski przepis na zgodę

fot. Shvets Production/Pexels.com

Pogotowie Mediacyjne to projekt koordynowany przez fundację Dom Pokoju z ramienia Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. W ramach finału akcji promocyjnej Przepis na zgodę” organizowany jest konkurs, dedykowany mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska. Do wygrania bony do wrocławskich lokali i kawiarni.

– Pogotowie Mediacyjne oferuje bezpłatne wsparcie dla wszystkich mieszkańców i mieszkanek Wrocławia. Mediacja jest formą rozwiązywania konfliktów – tłumaczy misję projektu Antonina Gawrońska z Pogotowia Mediacyjnego.

Poprosiliśmy Antoninę Gawrońską o przedstawienie założeń konkursu „Wrocławski przepis na zgodę”.

Przepisy na chałkę i wrocławskie kluski – to część z przepisów, które zostały przekazane w ramach konkursu.

Do kiedy i w jaki sposób można przesłać zgłoszenie konkursowe?

Przepisy mogą dotyczyć dania lub napoju, które kojarzy się uczestnikowi konkursu z ważną rozmową, spotkaniem, przyjemnym wspomnieniem lub pojednaniem z bliskimi. Należy pamiętać, żeby opisać dlaczego akurat ten przepis jest dla danej osoby ważny. 

„Przepis na zgodę” to akcja społeczna promująca porozumienie bez przemocy oraz bezpłatne mediacje dla mieszkanek i mieszkańców Wrocławia oferowane przez Pogotowie Mediacyjne, koordynowane przez Fundację Dom Pokoju i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Pogotowie Mediacyjne finansowane jest ze środków Gminy Wrocław.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content