Wielkie świętowanie Miłosierdzia Bożego we Wrocławiu

fot. Radio Rodzina

To będą dwa dni świętowania. W sobotę 15.04.2023 odbędzie się Noc Miłosierdzia Bożego we Wrocławiu. Z kolei w niedzielę na wrocławskim Rynku koncert Ewangelizacyjno-Uwielbieniowy „Ogień Miłosierdzia”.

W sobotę 15.04.2023 odbędzie się Noc Miłosierdzia Bożego we Wrocławiu. Rozpocznie o 21.00 w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia przy Olbińskiej 1 we Wrocławiu. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Andrzej Dufek – da świadectwo przejścia na drugą stronę – zapowiada ojciec Krzysztof Piskorz OCD, opiekun Katolickiego Ruchu Ewangelizacyjnego „Katolicy na Ulicy”, który organizuje wydarzenie.

16.04.2023 r. w niedzielę odbędzie się koncert Ewangelizacyjno-Uwielbieniowy „Ogień Miłosierdzia”. To spotkanie rozpocznie się o 14.30 na wrocławskim Rynku pod Pręgierzem – dodaje o.Krzysztof.

– Będziemy wskazywać na Boga, który kocha człowieka i przyszedł zbawić nas, wysławiać i głosić Boże Miłosierdzie. Pan Jezus mówił s. Faustynie: „Duszom, które uciekać się będą do mojego miłosierdzia i duszom, które wysławiać i głosić będą innym o moim wielkim miłosierdziu, w godzinę śmierci postąpię z nimi według nieskończonego Miłosierdzia Mojego”.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content