300 drzew dla 300 dzieci

fot. Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

Trzysta drzew przygotowano do posadzenia w ramach akcji WROśnij we WROcław, która odbędzie się 15 kwietnia w Parku Tysiąclecia. Rodzice lub opiekunowie dzieci urodzonych w 2022 i 2023 roku mogą zapisywać swoje pociechy, które staną się patronami lub patronkami drzewek. Sadzeniu drzewek towarzyszyć będzie piknik rodzinny.

To już 11. edycja akcji Wrośnij we Wrocław, która nie tylko zazielenia miasto, ale także upamiętnia przyjście na świat najmłodszych mieszkańców i mieszkanek Wrocławia. O akcji mówi Dominik Kłosowski, radny rady miejskiej Wrocławia.

Przygotowano zapas 300 drzew różnych gatunków. Są wśród nich: lipa, wiąz, grab. 

W sadzeniu drzewek pomogą rodzicom specjaliści Zarządu Zieleni Miejskiej we Wrocławiu.

Chęć uczestnictwa w akcji można zgłosić przez dedykowany formularz na stronie internetowej Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego.

Tegoroczna edycja “WROśnij we WROcław” odbędzie się 15 kwietnia w Parku Tysiąclecia. Po posadzeniu drzewka, rodzice otrzymają specjalny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w akcji, a także drobny upominek przypominający o drzewku. Wydarzeniu towarzyszyć będzie piknik rodzinny. Akcję WROśnij we WROcław organizują Zarząd Zieleni Miejskiej i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content