Spotkanie charyzmatyczne wspólnot i młodzieży na Popowicach

fot. Radio Rodzina

25 marca w uroczystość Zwiastowania NMP, parafia o. oblatów we Wrocławiu-Popowicach zaprasza młodzież, studentów i osoby zainteresowane na spotkanie pn. „Budujemy 2.0”. W programie Msza Św., dzielenie w grupkach, posiłek i modlitwa uwielbienie.

To już druga edycja wydarzenia „Budujemy” zainicjowanego w zeszłym roku przez członków wspólnot charyzmatycznych, takich jak Lew Judy czy Agaliasis. Jej celem jest budowanie fundamentów wiary i więzi między młodymi ludźmi we Wrocławiu.

-Data 25 marca jest nieprzypadkowa. – Mówi o. Błażej Mielcarek, proboszcz parafii NMP Królowej Pokoju na Popowicach.

Młodzież udziela się w różnych wspólnotach i posługach. W sobotę będą mogli się poznać i podzielić wiarą. Zaznacza Dominik Marciszewski ze wspólnoty Agaliasis.

Natalia Rotte koordynuje spotkania młodzieży we wspólnocie Lew Judy. Opowiada, jaki będzie program najbliższego spotkania wspólnot charyzmatycznych.

-Naszym charyzmatem jest radość. Zapraszamy Was do współudziału i budowania więzi z Jezusem, z sobą nawzajem. – podkreśla Kuba Wojsławski z parafii.

Na rozmowę zapraszamy w czwartek 23 marca po godz. 13:10 w audycji Dziś w Kościele.

POSŁUCHAJ ROZMOWY:

Fot. Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju – Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej – pierwsze spotkanie w 2022 r.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content