Platforma Obywatelska przedstawiła program dla przedsiębiorców

fot. Patrycja Jenczmionka

Stworzenie odpowiednich warunków do prowadzenia działalności gospodarczej czy wprowadzenie stabilnego i jasnego prawa – o to postulują dolnośląscy działacze PO.

-Przedsiębiorcy nie potrzebują wsparcia państwa, ale prostego i stabilnego prawa, mówi Michał Jaros – Przewodniczący PO na Dolnym Śląsku, Poseł na Sejm RP.

Robert Leszczyński – Przewodniczący Koła Gospodarczego PO we Wrocławiu,
przedsiębiorca przedstawił postulat dotyczący kasowego rozliczenia podatku dochodowego PIT od przedsiębiorców, którzy uzyskali przychód w kwocie do 2 mln euro rocznie.

Platforma Obywatelska chce, by Urzędy Skarbowe stały się Centrami Obsługi Podatnika, w których przedsiębiorcy uzyskają niezbędną pomoc, mówi Anna Sobolak – Radna PO Rady Powiatu Wrocławskiego.

Mateusz Żak – Prezes Stowarzyszenia Nowy Wrocław, Wiceprzewodniczący PO we Wrocławiu mówi o propozycjach mieszkaniowych.

PIT tylko od opłaconych faktur, wprowadzenie kasowego rozliczenie podatku dochodowego dla podatników o przychodach poniżej 2 mln euro, przeniesienie obowiązku wypłaty całego zasiłku chorobowego na ZUS dla pracowników zatrudnionych w mikroprzedsiębiorstwach czy wydłużenie vacatio legis do 3 miesięcy, a do 6 miesięcy w przypadku zmian podatkowych – to propozycje Platformy Obywatelskiej.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content