S. Maria Czepiel CSSE: Kobiety, które czują się kochane, mogą zawojować świat

fot. Radio Rodzina

18 marca u elżbietanek we Wrocławiu odbędzie się Wielkopostny Dzień Skupienia dla kobiet. W planie m.in. konferencja o relacjach, medytacja Słowa Bożego i Msza Św. oraz wspólny czas przy kawie i czymś słodkim. Trwają zapisy.

-Tych inicjatyw, spotkań kobiet w naszym mieście jest coraz więcej. I dobrze. – mówi s. Maria Czepiel, organizatorka wydarzenia.

Wielkopostny Dzień Skupienia składa się z trzech części: konferencji o budowaniu relacji i samej siebie, spotkania ze Słowem Bożym oraz dzielenia się. Punktem wyjścia będzie Ewangelia o kobiecie, która przez 12 lat cierpiała na upływ krwi.

-Bardzo ważne jest, by uświadomić sobie, że jestem kochany za to jaki jestem. W relacjach trzeba się odsłonić, pokazać to, co być może niedoskonałe, kruche. Bóg to przemienia. – dodaje s. Maria.

Dzień skupienia odbędzie się w klasztorze sióstr elżbietanek przy ul. św. Józefa 1/3 we Wrocławiu i potrwa do 18.00. Uczestniczki w związku z udziałem w wydarzeniu będą mogły złożyć dobrowolną ofiarę. Więcej informacji oraz zapisy mailowo: mariamcsse@gmail.com lub telefonicznie: 692 197 530.

Na rozmowę zapraszamy 8 marca po godz. 13:10 w audycji Dziś w Kościele.

Fot. Mat. pras. – plakat wydarzenia

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content