26 mln złotych na wsparcie rozwoju Jaworzyny Śląskiej oraz okolicznych MŚP

fot. Tomasz Król/Radio Rodzina

Wbito pierwszą łopatę pod budowę Lokalnego Centrum Biznesu w Jaworzynie Śląskiej. W ramach inwestycji rozpoczętej przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „Invest-Park”, wybudowana zostanie hala magazynowo-biurowa o powierzchni 6000m2, która będzie dedykowana mikro, małym i średnim przedsiębiorcom z Jaworzyny Śląskiej i okolic.

Założenia programu budowy hal LCB przedstawił Piotr Wojtyczka, Prezes Zarządu WSSE Invest-Park.

Hala w Jaworzynie Śląskiej nie jest jedynym tego typu przedsięwzięciem WSSE Invest-Park.

Burmistrz Jaworzyny Śląskiej — Grzegorz Grzegorzewicz podkreślił znaczenie inwestycji dla swojej gminy.

Rozpoczęta inwestycja pomoże w przyciągnięciu kolejnych inwestorów. Kolejne działki przeznaczone pod inwestycje znalazły już nabywców, mówi Grzegorz Grzegorzewicz.

Pierwsza hala wybudowana w ramach programu WSSE Invest-Park w Wałbrzychu, cieszyła się dużą popularnością wśród przedsiebiorców. Mówi Piotr Wojtyczka.

Grzegorz Macko — Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego zaznaczył, że budowa hali Lokalnego Centrum Biznesu w Jaworzynie Śląskiej może stać się kolejnym krokiem do przyspieszenia rozwoju południowej części województwa dolnośląskiego. 

W ramach inwestycji wartej 26 mln złotych powstanie obiekt o powierzchni 6000m2, na który składać się będzie 5000m2 przestrzeni magazynowej, 1000m2 biur oraz niezbędna infrastruktura, tereny zielone i system parkingów.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content