Spotkanie się z Jezusem Zmartwychwstałym „twarzą w twarz”

fot.radiorodzina.pl

17 lutego 2023 r. Wspólnota Podwyższenia Krzyża Świętego zaprasza na Mszę Świętą w intencji chorych oraz adorację z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi ks. Paweł Druszcz – egzorcysta, a oprawę muzyczną zapewni zespół uwielbienia N.O.E.

W piątek poprzedzający Środę Popielcową tj. 17 lutego b.r. zakony i wspólnoty w sposób szczególny czczą Najświętsze Oblicze Chrystusa.  Po raz pierwszy w Polsce w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Smolcu przy ul. Kościelnej  o godz. 18:00 będziemy się modlić przed relikwiarzem kopii Volto Santo z Manoppello – mówi Andrzej Radański, organizator spotkania.

Pragnienie adorowania na polskiej ziemi Najświętszego Oblicza Chrystusa  w znaku relikwiarza zrodziło się podczas pielgrzymki do Włoch w czasie modlitwy  w Sanktuarium w Manoppello u jednego z prowadzących wspólnotę – dodaje pan Andrzej.

Pierwszego września  2006 roku przed wizerunkiem Chrystusa z Manoppello modlił się Ojciec Święty Benedykt XVI  zostawiając nam ważne przesłanie. „Szukanie Oblicza Chrystusa ma być centralnym pragnieniem wszystkich chrześcijan. W istocie to właśnie my jesteśmy pokoleniem, które teraz szuka Jego Oblicza, Oblicza „Boga Jakuba”. Jeśli wytrwamy w poszukiwaniu Oblicza Chrystusa, na końcu naszego ziemskiego pielgrzymowania, On sam, Jezus  będzie naszą radością wieczną, naszą odpłatą i chwałą na wieki”.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną spotkać się z Jezusem Zmartwychwstałym „twarzą w twarz” i powierzyć  siebie i swoich bliskich Panu Jezusowi.

Posłuchaj:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content