Dolny Śląsk na ferie

fot. Radio Rodzina

Szlaki górskie, schroniska, atrakcje turystyczne i kulturalne, spotkania na stokach oraz lokalizacje, do których dojedziemy dolnośląskim taborem. To wszystko czeka nas w regionie w czasie ferii zimowych.

 -Specjalne edycje nocnego zwiedzania czy bale w dolnośląskich zamkach, różnorodne warsztaty dla dzieci i dorosłych: od tkania na kiju po wiedzę o kosmosie. Oferta Dolnego Śląska na ferie obejmuje nie tylko różne lokalizacje od górskich kurortów po Stawy Milickie, ale także tematykę, wśród której naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie – podkreśla Krzysztof Maj, członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

Krzysztof Maj zachęca do poznania historii Dolnego Śląska.

W czasie ferii kontynuowana jest akcja #GóryBezBrawury która przypomina, że zdobycie dolnośląskich szczytów, takich jak Śnieżka, Kalenica czy Śnieżnik dostarcza niesamowitych wrażeń, ale także wymaga odpowiedniego przygotowania, mówi Bartłomiej Kubicz, Dyrektor Departamentu Kultury, Turystyki i Promocji.

Placówki muzealne przygotowały specjalną propozycję na ferie. Do Centrum Historii Zajezdnia zaprasza Adam Pacześniak.

Do wielu dolnośląskich atrakcji na ferie zimowe 2023 możemy dojechać koleją, mówi Bartosz Jungiewicz, dyrektor ds. handlowych w Kolejach Dolnośląskich.

Przez cały okres ferii zimowych na oficjalnych kanałach Dolnego Śląska pojawiać się będą inspiracje ukazujące potencjał regionu. Pomysły na wycieczki, oferty warsztatów, atrakcje przygotowane specjalnie na ferie przez dolnośląskie zamki, muzea czy obiekty kultury.

„Dolny Śląsk na ferie” to najnowsza akcja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, która promuje wybór naszego regionu na zimowy wypoczynek i prezentuje ofertę lokalnych atrakcji.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content