Ferie na zajezdni autobusowej

Fot. MPK Wrocław

MPK Wrocław specjalnie dla najmłodszych pierwszy raz organizuje ferie w jednym ze swoich kluczowych obiektów. Miejski przewoźnik zaprasza dzieci do zajezdni autobusowej przy ul. Obornickiej 131. W sobotę 18 i 25 lutego uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć zabytkowy autobus „Ogórek”, dowiedzą się jak wygląda praca kierowcy i poznają tajniki funkcjonowania zajezdni. Udział jest bezpłatny.

O inicjatywę zapytaliśmy Mikołaja Czerwińskiego, rzecznika prasowego MPK Wrocław.

Zwiedzanie zajezdni, objerzenie zabytkowego „Ogórka” i poznanie tego, jak pracuje się na stanowisku kierowcy to nie wszystko, co przygotowano dla najmłodszych.

Uczestnictwo w „Feriach z MPK Wrocław” jest bezpłatne, trzeba jednak pamiętać o wcześniejszym zapisaniu się. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Zapisy na 18 lutego rozpoczynają się w poniedziałek, 6 lutego, a na 25 lutego tydzień później, w poniedziałek, 13 lutego. Więcej informacji oraz regulamin wydarzenia dostępne są na stronie internetowej MPK Wrocław. Zapisy są przyjmowane drogą mailową pod adresem feriempk@mpk.wroc.pl (zgłoszenie powinno zawierać wybraną datę i turę ferii, imię i nazwisko dziecka i opiekuna, wiek dziecka oraz potwierdzenie akceptacji regulaminu). Liczba miejsc jest ograniczona.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content