Fundacja KGHM Polska Miedź – Ty także możesz pomóc

mat. prasowe

Dwuletnia Weronika, która odzyskała wzrok. Roczna Tosia, u której wykonano operację transferu paliczków ze stopy do prawej dłoni odzyskała częściową sprawność. Marlena i jej półroczna córka Tosia, które otrzymały środki na zakup aparatów słuchowych – to tylko kilka osób, które w ubiegłych latach skorzystały ze wsparcia Fundacji KGHM Polska Miedź. Pomóż kolejnym potrzebującym przekazując Fundacji KGHM 1,5 procenta ze swoich rocznych dochodów.

Jak możesz pomóc? Fundacja KGHM Polska Miedź KRS 0000154740

-Nie pozostawiaj pustego pola w formularzu rozliczeniowym. Przekaż swój 1,5 procent podatku na Fundację KGHM. To nic nie kosztuje, a sprawisz, że będzie to Twój wkład w pomaganiu i cegiełka przeznaczona na dobre cele.  Wystarczy, jeśli w zeznaniu podatkowym za 2022 rok, wpiszesz dane Fundacji KGHM Polska Miedź – mówi Sylwia Jurgiel -rzecznik KGHM.

Rzecznik KGHM dziękuję za dotychczasowe przekazanie podatku. W ubiegłym roku na pomoc osobom fizycznym Fundacja KGHM Polska Miedź przeznaczyła blisko 1, 5 miliona złotych.

Potrzebujące osoby otrzymały wsparcie finansowe z Fundacji KGHM na ochronę zdrowia, m.in. na zakup aparatów słuchowych i wózków inwalidzkich, leczenie operacyjne, w tym leczenie zagraniczne, turnusy rehabilitacyjne, rehabilitację stacjonarną oraz likwidację barier architektonicznych.

W ramach swojej działalności społecznej w 2022 roku Fundacja KGHM Polska Miedź wspierała także szpitale, szkoły, instytucje sportowe i kulturalne, a także wiele innych organizacji prospołecznych w realizacji projektów o skali lokalnej, jak i regionalnej oraz ogólnopolskiej.

Miedziowi fundują dobro

Fundacja KGHM Polska Miedź powstała w 2003 roku z myślą o tym, aby kontynuować tradycje wieloletniej działalności prospołecznej Fundatora – KGHM Polska Miedź S.A.

mat. prasowe

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content