Rekolekcyjne spotkanie w duchu ojców pustyni

Fot. pixabay.com

W dniach 3-5 lutego w Domu Rekolekcyjnym „TuTu” w Bagnie odbędą się rekolekcje dla osób, które szukają wyciszenia i modlitwy. Spotkanie poprowadzi salwatorianin ks. Jerzy Morański SDS.

„Spójrz na niebo i policz gwiazdy”: pod takim hasłem Salwatoriańskie Centrum Młodzieżowe (ul. Ziołowa 53, Bagno) organizuje nadchodzące rekolekcje. Może w nich wziąć udział każdym, bez względu na wiek.

Zapraszamy Cię do wyjścia na pustynię, do oddzielenia się od tego świata, by posłuchać, co mówi Pan Bóg. Weź Pismo święte i przyjedź.

Organizatorzy rekolekcji

Anachoreza oznacza odejście na bok, oddzielenie się. Tylko wtedy, gdy zapadnie cisza, gdy uspokojone jest serce, gdy jest się z boku, można usłyszeć, jak przemawia Pan Bóg, można dać się pochłonąć Tajemnicy. Poza tym, kiedy ostatnio miałeś okazję spojrzeć w niebo i pomyśleć o obietnicy danej przez Boga na każdy dzień?

Dom rekolekcyjny w Bagnie usytuowany jest w spokojnym miejscu, nieopodal Wyższego Seminarium Duchownego Salwatorianów, ogrodu angielskiego, parku i pól. Warunki wyciszenia gwarantowane – nawet z zasięgiem bywa tu czasem ciężko.

Więcej informacji na stronie: https://totu.sds.pl/

Zob. też:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content