Spotkanie dla mężczyzn – Pociąg do nawrócenia

Fot. Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na pierwszym w tym roku spotkaniu, które odbędzie się w piątek 27 stycznia o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Wydarzenie rozpoczyna się od Adoracji Najświętszego Sakramentu. W tym czasie Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi.

Po Eucharystii swoje świadectwo życia pt. „Pociąg do nawrócenia” wygłosi Rafał Jakubczyk – nawrócony grzesznik, posługujący bezdomnym. Jeśli ktoś myśli, że Pan Bóg nie upomina się o swoje dzieci, zostawia je i nie interesuje się nimi, bo grzeszą, to musi wysłuchać Rafała.

Nie ma takiego człowieka, którego Pan nie wzywa do siebie po imieniu i w takich okolicznościach, jakie są w danym momencie najlepsze. I nie ma takiego grzechu, który byłby mocniejszy niż miłosierdzie Jezusa Chrystusa. Inną sprawą jest, czy się odpowie na to wezwanie. Rafał opowie kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach spotkał Boga Żywego oraz jak to zburzyło fundamenty jego dotychczasowego istnienia. I będzie to historia pełna bólu, cierpienia, zagubienia i w końcu radości ze spotkania Zbawiciela.

Wspólnota Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu

Program spotkania:

18.00 Adoracja i spowiedź
19.15 Msza Św.
20.15 Kawa i herbata
20.45 Konferencja
21.30 Mała grupa
22.00 Zakończenie

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.  Aktualności dostępne są także w mediach: https://www.facebook.com/mezczyzni.we.wroclawiu/.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content