Nawet 2500 zł więcej w portfelu dzięki Nasz Wrocław MAX

Fot. UM Wrocławia

Jeden ze sztandarowych programów wsparcia mieszkańców Wrocławia w zakresie dostępu do miejsc rekreacji, kultury lub gastronomii, doczekał się nowej odsłony. Do zaoszczędzenia jest nawet 2500 zł, a do zdobycia są dodatkowe punkty w rekrutacji do przedszkoli i szkół.

Marcin Obłoza z Urzędu Miejskiego Wrocławia przedstawił założenia programu Nasz Wrocław, w którym mogą uczestniczyć osoby rozliczające PIT we Wrocławiu.

Jeżeli oprócz rozliczania podatku, zdecydujemy się na zameldowanie na pobyt stały w stolicy Dolnego Śląska, możemy aktywować status Nasz Wrocław MAX, który zapewnia jeszcze więcej zniżek i benefitów.

Istotną tegoroczną zmianą w NW Max jest możliwość zdobycia dodatkowych punktów w procesie rekrutacji do przedszkoli i szkół.

Zapytaliśmy Marcina Obłozę co należy zrobić, by aktywować status MAX w programie Nasz Wrocław, jeżeli ktoś jest już zameldowany we Wrocławiu oraz odprowadza tu podatek PIT.

Nasz Wrocław MAX umożliwia zaoszczędzenie około 2500 zł na wejściówkach do nawet 20 najpopularniejszych atrakcji Wrocławia, a dodatkowo zwiększa szanse na dostanie się do wybranej placówki edukacyjnej. Warunkiem jest posiadanie aktywnego statusu podatnika we Wrocławiu, a także potwierdzenie zameldowania na pobyt stały w stolicy Dolnego Śląska.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content