Warsztaty i kiermasz świąteczny u karmelitów bosych

fot. Radio Rodzina

Instytut Duchowości Karmel we Wrocławiu zaprasza na najbliższe wydarzenia. Konferencja o owocnym przeżyciu świąt, pojednaniu w rodzinie, prozdrowotne warsztaty i kiermasz. Trwają też zapisy na wyprawę w teren do Pierwoszowa-Miłocina.

Instytut od lat działa przy karmelitańskiej parafii Opieki św. Józefa we Wrocławiu (ul. Ołbińska). Ojciec Antoni Rachmajda OCD, dyrektor IDK, wygłosi w piątek 16 grudnia konferencję pt. „Owocne przeżycie świąt. By Bóg zamieszkał z nami” w godz. od 18:00 do 20:00.

Następnego dnia, w sobotę 17 grudnia, odbędą się dwie sesje warsztatów. Od 10:00 do 13:00 dietetyk Aneta Grzelak opowie, jakie rady na chrypkę i przeziębienie miała św. Hildegarda z Bingen. Z kolei od 15:00 do 19:00 Katarzyna Panejko-Wanat, psychoterapeutka i mediatorka, poprowadzi zajęcia „Jak spędzić święta w rodzinie”.

Ojciec Antoni opowiedział, co może być owocem Adwentu.

W czwartą Niedzielę Adwentu, 18 grudnia, parafia organizuje kiermasz świąteczny. Od 8:00 do 14:00 na „Okrąglaku” będzie można nabyć prozdrowotne mieszanki ziołowe czy sadzonki roślin. Popołudniu organizowana jest wyprawa do Pierwoszowa-Miłocina, na warsztaty wyszukiwania korzeni roślin leczniczych.

Więcej informacji na plakacie, a zgłoszenia można przesyłać bezpośrednio pod adres: idk.wroclaw@gmail.com

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content